Vilka är Ungapped?

Ungapped har utvecklats från en liten svensk e-postleverantör till att vara en global marknadsplattform.

Vi är stolta över att kunna erbjuda integrerade verktyg som ger dig möjlighet att skapa exceptionella kundupplevelser.

Oscar Uribe

Oscar Uribe

Founder / CEO
oscar.uribe@ungapped.com
0733-526 000

Anders Skolleborg

Anders Gyllensvärd Skolleborg

Senior Sales Executive
anders.skolleborg@ungapped.com
073-544 78 56

Jesper Rosin

Jesper Rosin

Senior Sales Executive
jesper.rosin@ungapped.se
0735-44 55 71

Csilla Horti

Csilla Horti

Sales Executive
csilla.horti@ungapped.com
076-600 12 50

Liesel Hernandez

Liesel Hernandez

Sales Executive

0768-55 19 79

Zandra Preston

Zandra Preston

Senior Customer Success Manager,
Chief Product Officer

zandra.preston@ungapped.com
08-410 413 13

Mikael Hilton

Mikael Hilton

Customer Success Manager
mikael.hilton@ungapped.com
0763-07 35 12

Jim Mickelsson

Jim Mickelsson

Onboarding Specialist
jim.mickelsson@ungapped.com

Malin Måård

Malin Måård

Technical Support
malin.maard@ungapped.com
08-410 413 13

Johanna Volle

Johanna Volle Wikström

Technical Support

08-410 413 13

 

Therese Tullgren

Therese Tullgren

Growth Marketer
therese.tullgren@ungapped.com
0735-15 88 49

Oscar Jonsson

Oscar Jonsson

Head of Design / UX
oscar.jonsson@ungapped.com

Sergio Stankevich

Sergio Stankevich

Front-end Developer / UX
sergio.stankevich@ungapped.com

Daniel Ryden

Daniel Rydén

Chief Technical Officer
daniel.ryden@ungapped.com

Fady Hadod

Fady Hadod

Full-stack Developer
fady.hadod@ungapped.com

Simon Joelsson

Simon Joelsson

Full-stack Developer
simon.joelsson@ungapped.com

Vårt uppdrag

Vi vill överbrygga klyftan mellan marknadsföring och försäljning och skapa verkligt exceptionella kundupplevelser, oavsett var i kundresan kunden befinner sig.

Framtiden

När vi skapade Ungapped var vårt mål att tillgodose ALLA behov som våra kunder har för att kunna utveckla sitt företag och öka sin försäljning.

Vi förstod att våra kunder behövde verktyg för att skicka ut mail, nyhetsbrev, inbjudningar, skapa anmälningsformulär, enkäter och skicka sms, och allt i en och samma smidiga plattform. Så då byggde vi det.

Vår filosofi är att kombinera expertis med att lyssna till vad våra kunder EGENTLIGEN vill ha. Vi erbjuder ett bättre alternativ än röriga en-apps-lösningar.

Ta din marknadsföring till nästa nivå